חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

10 כללים לרכישת מזרנים – מזרונים

2,7108,618
sale
7,9009,490
sale
המחיר המקורי היה: ₪8,944.המחיר הנוכחי הוא: ₪6,290.
sale
המחיר המקורי היה: ₪8,900.המחיר הנוכחי הוא: ₪6,900.
2,5208,294
sale
המחיר המקורי היה: ₪6,807.המחיר הנוכחי הוא: ₪6,126.

10 כללים לרכישת מזרנים – מזרונים

על מנת לבחור מזרן, יש להקפיד על העקרונות הבאים:

  1.  תמיכה – מזרן איכותי מעניק תמיכה לכל הגוף ובעיקר, לחלק הרגיש של עמוד השדרה. יש להקפיד שבמזרן יש "המרכז הבריאותי" התומך בחלק הרגיש של עמוד השדרה.
  2.  נוחות – מזרן לא חייב להיות קשה כדי שיהיה בריא. מזרן בריא הוא מזרן נוח ונוחות היא עניין אישי. יש להקפיד שהמזרן עשוי מחומרי ריפוד ושכבות נוחות באיכות טובה ושיתאים לך [יש לנסות את המזרן בשינה אמיתית לפני ההחלטה הסופית].
  3.  עמידות ואחריות – עמידות מתייחסת לתקופה בה ליבת המזרן מעניקה את התמיכה הנכונה, ושכבות הריפוד והנוחות מעניקות את רמת הנוחות האופטימאלית. לאחר שימוש של שנים רבות, ליבת המזרן ושכבות הריפוד והנוחות נשחקות, אך ככל שאיכות המזרן גבוהה יותר, עמידותו גבוהה יותר. אין להתייחס לאחריות בפני פגמים כאחריות לתמיכה טובה. האחריות מגנה בפני פגמים במזרן אך לא בפני אובדן תכונותיו הפיסיות. יש לשים לב כי הרכב המזרן ופרטי היצרן מצוינים בברור על המזרן.
  4.  התאמה אקלימית – אדם ממוצע מאבד מידי לילה בעת השינה בין 0.5-0.3 ליטר נוזלים הנספגים בתוך המזרן. לכן, יש לשים לב שהמזרן מתאים לאקלים הישראלי באמצעות פתחי אוורור המונעים הצטברות לחות מיותרת, והמזרן שומר על איכותו לאורך שנים; במידה ולמזרן אין מערכת אוורור איכותית, התוצאה היא פגיעה באיכות השינה [הנוזלים שאינם מתאדים כהלכה יוצרים תחושת אי נוחות הפוגעת בשינה] ופגיעה בעמידות המזרן לאורך זמן.
  5.  תמיכה בדפנות המזרן – יש להקפיד שהמזרן הכולל חיזוקי דפנות המבטיחים תמיכה מלאה בקצות המזרן. החיזוקים תומכים בשולי המזרן ומונעים את שקיעתם בזמן שכיבה או ישיבה על שפת המזרן ומגדילה את שטח השינה האפקטיבי ב- 23% וכך נשמרות איכות השינה והמזרן.
  6.  מקום – יש לדאוג שהמזרן גדול מספיק על מנת לאפשר לך ולבן זוגך לנוע בנוחות במהלך הלילה.
  7.  משטח שינה תחתון – יש להקפיד שהמשטח התחתון עליו מונח המזרן הוא בסיס מיטה באיכות גבוהה או מיטה עם שלבי עץ המעניקים תמיכה, אוורור ומאריכים את חיי המזרן. יש לשים לב שהמזרן לא יונח על גבי משטח אטום ולא נושם, לדוגמא: לוח עץ.
  8.  תו תקן – יש לוודא כי חומרי הגלם (ריפוד הבד, הספוג) מהם מוכן המזרן נושאים תו תקן 9002 ISO.
  9.  תקופת ניסיון – חובה! אבל חובה לקבל את האפשרות לנסות את המזרן בבית לפחות 10 ימים על מנת שהגוף יתרגל למזרן ורק כך תוכלו לקבל את האינדיקציה האמיתית לגבי התאמת המזרן.
  10.  אמינות – יש לקנות מזרן של חברה מוכרת ותיקה ואמינה על מנת להיות בטוח שתהליכי הייצור של המזרן הולמים, ושבמידת הצורך ניתן יהיה לקבל שרות ואחריות בעתיד.