חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כל מה שצריך לדעת כשהולכים לקנות מזרון איכותי בית אלי – כשרוצים לישון בשקט !

sale
6,9007,590
sale
המחיר המקורי היה: ₪7,900.המחיר הנוכחי הוא: ₪5,350.
sale
4,4905,399
sale
המחיר המקורי היה: ₪11,900.המחיר הנוכחי הוא: ₪9,250.
sale
המחיר המקורי היה: ₪4,861.המחיר הנוכחי הוא: ₪4,290.
sale
המחיר המקורי היה: ₪9,750.המחיר הנוכחי הוא: ₪6,750.

מזרון או מזרן איכותי קונים רק במקומות מוכרים היכולים לתת לכם מענה לצרכים האישיים שלכם.

אנשים רבים סובלים מבעיות בשינה או בעיות גב, שרירים תפוסים, פריצת דיסק ועוד.

מזרן איכותי יכול ברוב המקרים להקל על תופעות אלו ולהעניק איכות שינה מירבית או לפחות להקל על סימפטומים המציקים לאנשים המתקשים להירדם.

לדברי אלי בן עמי בעלים של בית אלי המרכז לריהוט איכותי, קיימים מזרונים רבים של החברות המובילות בתחום כגון: פולירון, ג'נסיס, פראדייז , מזרני קיסריה ועוד.

קיימים מזרנים העשויים קפיצים, מזרנים חצי קשים, רכים, קשים וכו'

לאנשים הסובלים מפריצת דיסק מומלץ לבחור במזרן ללא קפיצים על מנת להקל על הכאב במהלך השינה בתזוזת הגוף. כידוע במהלך השינה אנחנו זזים ומסתובבים ,אנשים הסובלים מפריצת דיסק יכולים לגרום נזק לגב ללא ידיעה בכלל, לכן עבורם מומלץ לבחור במזרון חצי קשה איכותי ללא קפיצים, מהחברות המובילות בתחום.

אלי בן עמי, בעל ניסיון של למעלה מ 40 שנים בתחום הריהוט ואיכות השינה ממליץ ללקוחות על מזרנים בהתאם לצרכים האישיים שלהם, לדבריו לכל אחד יש צרכים שונים, יש אנשים המעדיפים לישון על מזרן רך ואחרים על מזרן קשה, לפני שאני מוכר מזרון אני מתשאל את הלקוח לגבי הצרכים הספציפיים שלו על מנת להתאים לו את המזרן הטוב ביותר עבורו.

בנוסף רצוי ומומלץ להחליף מזרן חדש בין 5-8 שנים לערך, מזרנים מתבלים(בלאי) ומאבדים מאיכותם ולכן רצוי ומומלץ להחליפם על מנת לשמור על בריאות הגוף.

מומלץ לבחור במזרונים איכותיים שיעניקו איכות שינה ובטיחות לאורך זמן, הסלוגן של בית אלי – כשרוצים לישון בשקט מלווה אותו שנים רבות, לכן כשאתם בוחרים מזרונים אל תחסכו בתקציב ועדיף שתשקיעו במזרן שילווה אתכם שנים רבות, בידקו את הצרכים האישיים שלכם והתייעצו עם מומחים בתחום על מנת שתוכלו לקבל את המזרון הטוב ביותר לאיכות החיים שלכם.